Щоб прикрасити себе сережками, потрібно звернутися у салон, щоб проколоти вухо. В домашніх умовах проводити процедуру не варто, оскільки можуть бути серйозні ускладнення.
Чому варто обирати прокол у салоні
Сьогодні є багато способів знизити болісні відчуття під час проколювання. Це може бути як популярний серед молоді смайл пірсинг, так і звичайний прокол мочки для сережки. Саме в пірсинг-салоні майстер допоможе підібрати першу прикрасу, порадить засоби за доглядом ранки, зробить прокол швидко та безболісно.
За пошуковим запитом «проколоти вуха Київ» можна знайти багато варіантів. Але довіряти слід перевіреним салонам, які працюють тривалий час. Серед таких – професійна студія Fusion. Тут працюють досвідчені фахівці, які приділяють належну увагу знезараженню інструментів та використовують одноразові витратні матеріали.
Як записатися до майстра
Є декілька зручних варіантів, щоб потрапити на процедуру проколювання мочки. Можна завітати до салону та особисто домовитися про візит, зателефонувати адміністратору, скористатися соціальними мережами чи офіційним порталом студії пірсингу.
Перед відвідуванням варто вимити волосся та зробити високу зачіску, щоб вуха були максимально відкриті. У холодну пору року бажано перший час після проколювання використовувати м’які головні убори, які не травмують вухо.
Інструменти, що використовуються під час проколу
Зазвичай спеціаліст обирає найбільш зручний спосіб. Можна використати голку чи спеціальний пістолет. Якщо клієнт має дуже низький больовий поріг, то є можливість знеболити місце проколу (якщо немає алергічних реакцій на анестетики).
Пістолет швидко та безболісно проколює мочку, неприємним може бути різкий звук (варто тримати себе в руках та не здригатися). Якщо на процедуру завітала дитина, то її увагу слід відвернути.
Коли майстер може відмовити
Є декілька серйозних протипоказань, які роблять прокол неможливим. В деяких випадках процедуру краще відкласти чи скасувати.
- Хронічні хвороби, які пов’язані з кров’ю чи загальним станом (діабет, шкірні хвороби, запалення вух тощо).
- Інфекція, яка була нещодавно перенесена (варто почекати 2-3 тижні, щоб організм повністю відновився).
- Черепно-мозкові травми в анамнезі.
- Виснаження організму, слабкий імунітет.
- Наявність алергічної реакції на сплави та метали, з яких виготовлені прикраси та інструменти.
- Схильність до появи рубців.